Sylwetki i Marki Polskiego Samorządu

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Aktualności

Zamknij

Aktualności

 • Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do jubileuszowej X edycji naszego Plebiscytu

   

  Przypominamy, że ruszyła jubileuszowa - 10 edycja Ogólnopolskiego Plebiscytu Orły Polskiego Samorządu. Plebiscyt realizowany jest w ramach Programu Samorządowa Marka Roku. O wyjątkowości tej edycji świadczą nie tylko jej uczestnicy, ale również patroni i partnerzy, którym już dziś bardzo dziękujemy za to, że wspólnie z nami chcą pokazywać i promować dobre, samorządowe wzorce!


   

   
 • Polska Organizacja Turystyczna objęła Patronatem Honorowym kolejną edycję Programu Samorządowa Marka Roku

  Od kilku lat Polska Organizacja Turystyczna jest Patronem Honorowym Programu Samorządowa Marka Roku, dlatego też chcemy nieco przybliżyć Państwu  jej działalność.

  Polska Organizacja Turystyczna jest jedną z ponad 200 działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Jest agencją rządową wspierającą podmioty, które zajmują się turystyką. Celem POT jest wypromowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. Działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej prowadzone są zarówno w kraju jak i za granicą. W celu wzmocnienia wizerunku polskiego produktu turystycznego POT współpracuje z regionalnymi i lokalnymi organizacjami turystycznymi. W ramach tej współpracy organizowany jest szereg kampanii, liczne imprezy promocyjne, seminaria, szkolenia a także druk wydawnictw promocyjnych o Polsce, które ukazują się w 12 językach. W ramach utworzonych konsorcjów produktowych promowana jest turystyka aktywna, uzdrowiskowa, biznesowa, kulinarna i wiejska. Zapraszani są do Polski zagraniczni dziennikarze i touroperatorzy, czego efektem są liczne artykuły o Polsce w zagranicznych mediach. Wiedza o tendencjach na światowym rynku turystycznym pozwala POT wyznaczać priorytety w polskiej turystyce.

  Zapewniamy, że będziemy jeszcze Państwa zapoznawać z działalnością Polskiej Organizacji Turystycznej.

   
 • Poparcie Wojewodów dla Programu Samorządowa Marka Roku

  Urzędy Wojewódzkie oraz Wojewodowie również wspierają Program Samorządowa Marka Roku. Do zacnego grona Patronów Honorowych dołączyli:
  Wojewoda Warmińsko-Mazurski - Pan Artur Chojecki oraz Wojewoda Dolnośląski - Pan Paweł Hreniak.

        

   
 • Pan Olgierd Geblewicz - Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Patronem Honorowym Programu Samorządowa Marka Roku


  Tak jak zapowiadaliśmy, przedstawiamy kolejnego Patrona Honorowego Programu Samorządowa Marka Roku, którym jest Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego - Pan Olgierd Geblewicz.

  Grono naszych Patronów Honorowych stale się powiększa, także zapewniamy, ze to jeszcze nie koniec :) Szczegóły wkrótce...

   

24 listopada 2017 roku, podczas odbywajacej się w Sangate Hotel Airport w Warszawie Wielkiej Gali SYLWETKI I MARKI POLSKIEJ GOSPODARKI poznaliśmy Laureatów Ogólnopolskiego Programu SYLWETKI I MARKI POLSKIEGO SAMORZĄDU. W ramach Programu zostały przyznane nagrody Lider Polskiego Samorządu oraz Diament Polskiego Samorządu.

Samorządy to nie jedyni nagrodzeni tego wieczoru - nagrody otrzymało również wiele znakomitych firm, instytucji oraz placówek medycznych. W tym roku galę w perfekcyjny sposób poprowadzili Dorota Gardias oraz Krzysztof Ibisz.

 

 

Galeria zdjęć

 

 

Pobierz zdjęcia wysokiej rozdzielczości

Pobierz zdjęcia