Samorządowa Marka Roku

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Aktualności

Zamknij

Aktualności

burmistrz dobrzyca

almanach 120

 

Każdej gminie potrzebny jest włodarz, który rozumie oczekiwania i problemy mieszkańców, stawia na rozwój gminy i bezpieczeństwo, ale przede wszystkim – burmistrz z powołania, człowiek pełen pogody ducha, oddany temu co robi i mieszkańcom.
Jarosław Pietrzak stanowisko wójta objął po raz pierwszy w 2006 r., natomiast na skutek przywrócenia Dobrzycy praw miejskich od 2014 r. pełni funkcję Burmistrza.
Dwukrotnie znalazł się w finałowej dziesiątce kandydatów do tytułu Wójt Roku – pierwszy raz w 2009 r. a następnie w 2012.

Liczne inwestycje przeprowadzone w gminie oraz ogromne zaangażowanie w podwyższanie standardu życia mieszkańców świadczą o całkowitym oddaniu się pełnionej funkcji.

Jarosław Pietrzak, to człowiek z pasją. Jego zainteresowania to sport, ogrodnictwo oraz wędkarstwo i podróże. Stawia na zdrowy styl życia i stara się go „zaszczepić” również u mieszkańców swojej gminy. Świadczy o tym jego współudział w Spartakiadach Mieszkańców Wsi Gminy Dobrzyca, Festynie Integracyjnym, Akcji „Wakacje na sportowo”. W 2017 r. podczas Gali Sportowa Polska, odebrał tytuł „Inwestor na Medal” w konkursie „Budowniczy polskiego sportu”. Nagroda ta została przyznana za liczne inwestycje w gminie mające na celu wzbogacenie bazy rekreacyjno – sportowej.

Prywatnie Jarosław Pietrzak jest mężem i ojcem. Żona – Ilona Pietrzak jest nauczycielką j. polskiego, córka – Zuzanna jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego.