Samorządowa Marka Roku

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Aktualności

Zamknij

Aktualności

 • Wielka Gala "30 lat Wolności RP"

  14 czerwca w Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala "30 lat Wolności RP", organizowana przez Przedsiębiorcy.pl wraz z Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu, Przemysłu i Usług.

  Więcej…  
 • Zamówienia publiczne w dobie elektronizacji - seminarium 4 czerwca 2019

  Zapraszamy na seminarium pt.: "Zamówienia publiczne w dobie elektronizacji" które odbędzie się 4 czerwca 2019 r., w Warszawie, w centrum szkoleniowym Sienna Training Center, mieszczącym się przy ul. Siennej 73.

  Więcej…  
 • Samorządy podatne na ataki hakerów

  Systemy informatyczne i dane gromadzone przez urzędy samorządowe są słabo chronione i podatne na ataki hakerskie - wynika z raportu NIK na temat zarządzania bezpieczeństwem informacji w jednostkach samorządu terytorialnego. Izba apeluje m.in. do wojewodów o więcej kontroli w urzędach gmin i starostw w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa informacji dla systemów teleinformatycznych oraz rejestrów publicznych.

  Więcej…  
 • Progresja podatkowa wzrośnie, ale niewiele

  Rząd wyda 10 mld zł na reformę, która ma obniżyć klin podatkowy dla najsłabiej zarabiających. W efekcie jednak wciąż będziemy wśród krajów z małymi różnicami obciążeń. Klin podatkowy w Polsce, czyli różnica między kosztami zatrudniania (wynagrodzenie netto, podatek i różne składki) a tym, co pracownik dostaje do ręki, nie jest wielki na tle innych krajów. Ale wyróżnia nas to, że klin jest praktycznie płaski. To znaczy, że relatywna wysokość obciążeń nałożonych na niskie zarobki jest prawie taka sama jak na wyższe płace. W 2018 r. było to odpowiednio 35,1 proc. i 36,3 proc. – wynika z danych OECD. Różnica w klinie wynosiła zaledwie 1,2 pkt proc.

  Więcej…  

Jubileusz 30-lecia Wolności RP to najlepszy czas, aby przyznać nagrody specjalne, które w sposób szczególny i niepowtarzalny podkreślą dotychczasowe osiągnięcia: podniesienie jakości życia mieszkańców, rozwój regionu i efektywność w zarządzaniu, jakimi wyróżniają się najlepsze samorządy. Nagrody jubileuszowe 30-lecia Wolności RP to atrybuty, dzięki którym zbudowana przez Państwa marka stanie się ceniona i rozpoznawalna, a zyskując wysoką pozycję będzie dawała nie tylko satysfakcję, ale także zauważalne korzyści.

 

Orzeł 30-lecia Wolności RP

 

2019 orzel statuetka 30 lecia

 

 

 

 

Orzeł 30 lecia Wolności RP to niepowtarzalna nagroda, która jest wyrazem wysokich kompetencji i olbrzymich możliwości. Jest zarazem inspiracją i wzorem dla innych, a także motywacją do dalszego rozwoju. To wyjątkowe narzędzie budowania tożsamości marki.

W ramach jubileuszowej edycji przyznawane są następujące tytuły:  Gmina Najlepszy Prezydent Miasta/Burmistrz/Wójt 30-lecia Wolności RP

logo gmina 30lecia

 

logo prezydent miasta 30lecia logo burmistrz 30lecia logo wojt 30lecia