Samorządowa Marka Roku

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Aktualności

Zamknij

Aktualności

Słowa uznania

list mar kuchcinski "(...) pragnę przekazać wszystkim nagrodzonym gorące powinszowania oraz słowa uznania. Znalezienie się w szacownym gronie Laureatów> to wyraz pełnego uznania dla Państwa pracy i zaangażowania. To także potwierdzenie profesjonalizmu, kompetencji oraz, co ważne, przedsiębiorczości. Państwa wysiłki i trud przyczyniają się do promowania, a także podnoszenia konkurencyjności polskich marek i firm (...)"

Marek Kuchciński
Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej

list min rafalska "(...)Szczególne gratulacje składam wszystkim nagrodzonym. Otrzymanie nagród w projektach Firma Roku; Orły Polskiego Budownictwa; Polskie Perły oraz Orły Polskiego Samorządu jest zarówno wielkim sukcesem, jak też zwieńczeniem wysiłków włożonych w rozwój gospodarczy i budowanie przyjaznej przedsiębiorczości.  (...)"

Elżbieta Rafalska
Minister Rodziny, pracy i Polityki Społecznej

Rekomendacje od laureatów

referencje gmina narewka (…) Współpracując z Ogólnopolską Federacją Przedsiębiorców i Pracodawców ma się gwarancję rzetelności i wysokiej kultury w podejściu do potrzeb klienta. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego i jestem przekonany, że sprosta ona nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.”

Mikołaj Pawłicz
Wójt Gminy Narewka

(…) W oparciu o dotychczasowe doświadczenia, polecam współpracę z Organizatorami. Pragnę wyrazić swoją pozytywną opinię dotyczącą naszej współpracy, której efektem było dwuktotne przyznanie tytułu Gmina Roku 2015 i 2016(…)”

Zbigniew Suchyta
Burmistrz Strzegomia

(…) Współpraca z Organizatorami układała się bardzo dobrze i utwierdza nas w przekonaniu, że w dobry sposób realizuje oferowane przez siebie usługi i jest godna zaufania oraz polecenia innym zainteresowanym osobom. (…)”

Robert Sidoruk
Wójt Gminy Zabór

(…) Z Organizatorami w bieżącym roku spotkaliśmy się po raz pierwszy, kontakt i współpraca przebiegały nienagannie i z pełnym przekonaniem polecamy współpracę każdemu zainteresowanemu podmiotowi. W przyszłości planujemy dalszą współpracę. (…)”

Janusz Budny
Wójt Gminy Wiązowna

(…) Gmina Tarczyn każdego roku uczestniczy w projektach realizowanych przez Federację Przedsiębiorcy.pl, MZHPiU oraz Europę 2000 Consulting Sp. z o.o. Zachęcam Państwa do udziału w przedsięwzięciach realizowanych na rzecz promocji i budowania marki polskich samorządów. Jestem przekonana, że współpraca ta dostarczy Państwu samych pozytywnych wrażeń. (…)”

Barbara Galicz
Burmistrz Tarczyna

(…) Współpraca przebiegała satysfakcjonująco na każdym etapie projektu, od zgłoszenia zamiaru uczestnictwa w plebiscycie aż do ogłoszenia wyników na uroczystej gali. Ze strony Organizatorów spotkaliśmy się z profesjonalizmem, życzliwością i zaangażowaniem. W oparciu o dotychczasowe doświadczenia wyrażam pozytywną opinię Organizatorom, wysoko oceniając jakość naszej współpracy (…)”

Adam Jaskulski
 Wójt Gminy Świdnica

(…) Profesjonalizm oraz zaangażowanie pracowników w projekt pozwala na zarekomendowanie Organizatorów jako rzetelnego i wiarygodnego partnera. Współpraca przebiegała wzorowo i przyniosła dużo zadowolenia oraz satysfakcji (…)”

Artur Tusiński
Burmistrz Miasta Podkowa Leśna

„(…) współpraca z Organizatorami przebiegała profesjonalnie, solidnie i satysfakcjonująco na każdym etapie realizacji. Z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę każdemu zainteresowanemu podmiotowi, zaś Organizatorom życzę sukcesów w dalszym promowaniu polskich samorządów i przedsiębiorstw. (…)”

Wiesław Berski
 Wójt Gminy Kobyla Góra

 

„(…) W imieniu Gminy Boleszkowice pragnę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Organizatorów z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Doceniając profesjonalizm  Organizatorów z przyjemnością rekomenduję i polecam współpracę. (…)”

Jan Krzywicki
Wójt Gminy Boleszkowice

starostwo-piaseczno

„(…) Jesteśmy pełni uznania dla kreatywności, wysokiej jakości obsługi, kompetencji, szybkości działania oraz niezwykle przyjaznej atmosfery, której mieliśmy przyjemność doświadczyć. (…)”

Jan Dąbek, Starosta Powiatu Piaseczyńskiego


starostwo-warszawa-zachod

„(…) Pełen profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie kadry pracowniczej pozwalają nam zarekomendować firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. jako niezwykle wiarygodnego i rzetelnego partnera, podkreślając tym samym pełne zadowolenie z jakości naszej współpracy.(…)”

Jan Żychliński, Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego

starostwo makow mazowiecki

„(…) Profesjonalizm przedstawicieli firmy oraz bardzo owocna współpraca w pełni pozwala zarekomendować Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. jako niezwykle rzetelną i wiarygodną firmę, godną polecenia. Jest firmą otwartą na nowe wyzwania jakie stawiają jej jednostki samorządowe i w pełni zasługuje na zaufanie. (…)”

Inż. Zbigniew Roman Deptuła,
Starosta Powiatu Makowskiego

starostwo plock

„(…) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie firmy pozwala nam zarekomendować „Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.” jako niezwykle wiarygodnego i rzetelnego partnera. (…)”

Michał Boszko,
Starosta Powiatu Płockiego

„ W imieniu Gminy Postomino pragnę wyrazić pozytywną opinię dotyczącą naszej współpracy z firmą Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. w zakresie konkursu Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości. (…) Profesjonalizm oraz zaangażowanie pozwalają nam zarekomendować ją jako niezwykle wiarygodnego i rzetelnego partnera. (…)”

Janusz Bojkowski,
Wójt Gminy Postomino

„W imieniu Samorządu Gminy Lesznowola mama przyjemność rekomendować Firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. jako profesjonalnego organizatora i partnera merytorycznego prestiżowych konkursów adresowanych do samorządów: Mazowiecka Gmina Roku, Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości oraz Rzetelni dla Biznesu. (…)”

Maria Jolanta Batycka–Wąsik,
Wójt Gminy Lesznowola

„(…) To prestiżowe i cieszące się dużym zainteresowaniem wydarzenia adresowane są do gmin, które swoja lokalna polityką zachęcają firmy i przedsiębiorstwa do inwestowania na ich terenie oraz które podejmują kroki w celu aktywnej promocji regionu. (…)”

Marek Małecki,
Zastępca Prezydenta Miasta Wałbrzycha

„(…) Dotychczasowe , skuteczne wsparcie i życzliwa współpraca , a także profesjonalizm i zaangażowanie pozwalają nam zarekomendować firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. jako niezwykle wiarygodnego i rzetelnego partnera, podkreślając tym samym pełne zadowolenie z jakości naszego współdziałania.”

Jerzy Ułanowicz,
Burmistrz Gminy Choroszcz

„(…) Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalnego podejścia, wysokiej jakości obsługi, kompetencji, szybkości działania oraz niezwykle przyjaznej atmosfery, jakiej mieliśmy przyjemność doświadczyć współpracując z firmą Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. (…)”

Barbara Galicz,
 Burmistrz Gminy Tarczyn

burmistrz mszczonow

"(...) Uczestnictwo Gminy Mszczonów w konkursie Mazowiecka Gmina Roku był dla nas prestiżowym wyróżnieniem i spełnił nasze oczekiwania. Możemy więc rekomendować organizatorów konkursu jako solidnego i kompetentnego partnera."

Józef Grzegorz Kurek,
Burmistrz Gminy Mszczonów

burmistrz nmiasto

"(...) Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie, nowoczesne technologie, a także wysoka jakość świadczonych usług i produktów to z pewnością atuty tej firmy. (...)"

Barbara Gąsiorowska,
Burmistrz Gminy Nowe Miasto nad Pilicą

 

burmistrz-grodzisk-mazowiec

"(...) W imieniu Gminy Grodzisk Mazowiecki pragnę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. w zakresie konkursów Mazowiecka Gmina Roku oraz Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości. (...) Nasza współpraca układała się zadowalająco i bez zastrzeżeń. (...)"

Grzegorz Benedykciński,
Burmistrz Gminy Grodzisk Mazowiecki

wojt-nadarzyn

„(...) Jesteśmy pełni uznania dla bardzo wysokiej jakości obsługi, fachowości oraz niepowtarzalnie przyjaznej atmosfery, której doświadczyliśmy w czasie współpracy. (...) Naszym życzeniem byłoby zaś, aby standardy działania przyjęte w tej firmie obowiązywały w wielu innych, z którymi współpracuje Gmina Nadarzyn."

Janusz Grzyb,
Wójt Gminy Nadarzyn

gmina-dlugosiodlo

„(...) Firma jest pomysłodawcą i organizatorem największych i najbardziej znanych konkursów skierowanych do podmiotów zarówno prowadzących działalność gospodarczą, jak i samorządów, dzięki temu pomagając w ich dalszym rozwoju. (...)"

Stanisław Jastrzębski,
Wójt Gminy Długosiodło

wojt-gminy-michalowice

„(...) Już po raz trzeci mieliśmy przyjemność współdziałania. Dzięki dużemu zaangażowaniu, współpraca w zakresie konkursu Mazowiecka Gmina Roku, przebiegała szybko i sprawnie. Odznaczała się wysokim profesjonalizmem oraz najwyższą jakością. Jestem pełen uznania dla fachowości oraz niepowtarzalnie przyjaznej atmosfery, której doświadczyliśmy. (...)"

Krzysztof Grabka,
Wójt Gminy Michałowice

Patroni honorowi

Polska Organizacja Turystyczna

almanach 028

Związek Powiatów Polskich

almanach 030

Wojewoda Warmińsko-Mazurski

almanach 030

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

almanach 030

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

almanach 030

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

almanach 030

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

almanach 030

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

almanach 030

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

almanach 030

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

almanach 030

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

almanach 030